آشنایی با مدیران

 

آقاي سید علی خیریه

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

متولد 1330

فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از مدرسه عالی بازرگانی در سال 1356

رئيس هيئت مديره شركت مجتمع توليدي مرغ مادر جنوب خراسان

رئیس هیئت مدیره شرکت ستاره کیان ایرانیان

عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی صنایع مرغ مادر

عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی مرغداران بیرجند

آقاي سید علی خیریه بنیانگذار شركت مجتمع توليدي مرغ مادر جنوب خراسان ، از سال 1358 در صنعت طیور کشور عزیزمان « ایران» مشغول به فعالیت بوده و در سال 1364 تنها واحد مرغ مادر گوشتی استان خراسان جنوبی به نام مجتمع مرغ مادر جنوب خراسان را پایه گذاری نموده است .

با تلاش و سرمایه گذاری قابل توجه ، هم اکنون این مجتمع از بزرگترین مجموعه های تولیدی جوجه یکروزه گوشتی در شرق کشور است . مشارکت، فعالیت و حضور مستمر درانجمن ها، تعاونی ها و مجامع صنفی و درک عمیق از مشکلات تولید از یک طرف و نیاز روز افزون به تکمیل حلقه های مختلف زنجیره صنعت طیور باعث شد که آقای خیریه اندیشه ساخت یک واحد بزرگ تولیدی ساخت خوراک دام وطیور در جنوب خراسان را به واقعیتی ملموس تبدیل کند و از سال 1390 تمامی همت خود را صرف ساخت و تکمیل این پروژه که بزرگترین و روزآمد ترین کارخانه در شرق کشور است نموده و افق جدیدی درمنظر تولید کنندگان سطوح مختلف پروتئین های دامی بگشاید .

 

 

آقای سید حسین خیریه

نائب رئیس هیئت مدیره

متولد 1336

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شركت مجتمع توليدي مرغ مادر جنوب خراسان

عضو ارشد اتاق مشترک « بازرگانی» ایران و افغانستان

نائب رئیس انجمن « تولیدات» ارگانیک استان خراسان جنوبی

عضو هیئت مدیره شرکت صنعت و ساختمان

آقای سید حسین خیریه از بنیان گذاران اصلی شركت مجتمع توليدي مرغ مادر جنوب خراسان و پرورش طیور به شکل صنعتی و روزآمد آن در استان خراسان جنوبی است که پا به پا و دوش به دوش برادر خود « آقای سید علی خیریه» در تحول صنعت طیور در منطقه شرق کشور نقش آفرینی کرده است . از جمله اقدامات ايشان طراحیهای جدید سالن های پرورش طیور با ویژگیهای منحصر به فرد اقتصادی در مناطق گرم و خشک کشور است . ایشان در طراحی و ساخت و بهره برداری از کارخانه دام « شرکت ستاره کیان بیرجند » نقش محوری داشته و دارند.

آقای سید حسین خیریه از معتمدین به نام شهر بیرجند هستند که تمام اوقات فراغت خود را صرف امور اجتماعی شهر نظیر هیئت های ورزشی ، مذهبی، خیریه ها و مدرسه سازی و سایر امور عام المنفعه می نماید.

 

   کارخانه : کیلومتر 35 جاده بیرجند زاهدان ، بعد از شهرستان مود ، کارخانه ستاره کیان بیرجند

  9856-32221410 +

  دفتر مرکزی : خراسان جنوبی ، بیرجند ، خیابان بهشتی ، بین بهشتی 6 و 8 ، ساختمان اردیبهشت ، طبقه اول

  9856-32234907-8 +

  دفتر تهران : میدان ونک ، خیابان ونک ، برج آسمان ، طبقه 11 ، واحدهای 1105 و 1110

  9821-88652744-6 +